Wersja graficzna oferty

Wybierz rodzaj strefy, która Cię interesuje aby uzyskać więcej informacji o samych atrakcjach, które mogą się w niej znajdować. Możesz też przejść do wersji opisowej oferty, klikając obok.

Strefa interakcji

Przyszłość parków rozrywki, to również interakcja. Atrakcje dające możliwość rywalizacji z wykorzystaniem technologii.

Strefa sal zabaw

Strefy dla najmłodszych przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo, poprzez dostosowanie atrakcji do wieku i możliwości fizycznych Klienta.

Strefa zjazdów i podbiegów

Różnego rodzaju zjazdy, ślizgi czy podbiegi to jedne z najbardziej atrakcyjnych stref w każdym parku rozrywki.

Strefa trampolin klasycznych

Trampoliny to niezwykła atrakcja naszych czasów. Wciąż daje dużo możliwości i masę zabawy.

Strefa basenów i poduszek powietrznych

Strefa bezpiecznego lądowania to jedna z kluczowych i za razem wrażliwszych pod kątem bezpieczeństwa atrakcji w obiektach.

Strefa sportowa, gimnastyka i akrobatyka

Strefy sportowe są profesjonalną stroną atrakcji w biznesie.

Strefa torów przeszkód, konstrukcji workout

Strefy różnorodnych torów przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności.

Strefa treningowa, fitness i sporty walki

Strefa do treningu czy zajęć indywidualnych.

Budowanie parków rozrywki Budowanie parków rozrywki

Wersja opisowa oferty

Trampoliny z interaktywnymi punktami

Interaktywny zestaw dwóch trampolin ze ścianką na której montowane są czujniki dotykowe oraz tablica wskazująca wyniki, która jest również dotykowym panelem sterującym. Wbudowane 12 różnych gier, umożliwia zabawę dla jednego gracza, dwóch lub całej drużyny. Bardzo dużym atutem całego sprzętu jest brak okablowania co oznacza, że czujniki działają bezprzewodowo i możemy zamontować je na przestrzeni do 5m od siebie w każdą stronę co daje bardzo dużo ciekawych możliwości wykorzystania samego kompletu.

Specyfikacja:

 • dostępna wersja do zastosowań wewnętrznych tj. obiekcie zamkniętym jak i zewnętrznych tj. odporna na warunki atmosferyczne
 • 10x  czujnik dotykowy + 1x tablica wyników wraz z panelem sterującym
 • optymalne wymiary przestrzeni 5m x 2,5m x wys. 4m

Ścianka z interaktywnymi punktami

Interaktywny zestaw ścianki wspinaczkowej na której montowane są czujniki dotykowe oraz tablica wskazująca wyniki, która jest również dotykowym panelem sterującym. Wbudowane 12 różnych gier, umożliwia zabawę dla jednego gracza, dwóch lub całej drużyny. Bardzo dużym atutem całego sprzętu jest brak okablowania co oznacza, że czujniki działają bezprzewodowo i możemy zamontować je na przestrzeni do 5m od siebie w każdą stronę co daje bardzo dużo ciekawych możliwości wykorzystania samego kompletu.

Specyfikacja:

 • dostępna wersja do zastosowań wewnętrznych tj. obiekcie zamkniętym jak i zewnętrznych tj. odporna na warunki atmosferyczne
 • 10x  czujnik dotykowy + 1x tablica wyników wraz z panelem sterującym
 • optymalne wymiary przestrzeni 5m x 3m x wys. 4m

Tubbing Slide - Zjeżdżalnia Pontonowa

Zjeżdżalnia pontonowa to jedna z ciekawszych atrakcji dla dzieci. Dmuchany ponton do którego wsiadamy daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas zjazdu. Dedykowane do obiektów o większych gabarytach ze względu na dość dużą powierzchnię jaką potrzebują. Zjeżdżalnie mogą być zakończone płaskim hamowaniem lub wyskocznią np. na poduszkę powietrzną.

Specyfikacja:

 • minimalne wymagania to 4m wysokości w lokalu
 • minimalna szerokość zjeżdżalni (jeden tor) to 3m
 • lądowanie z wyhamowaniem to ok. 4-6m powierzchni zakończonej miękkim zderzaczem lub poduszką typu airbag

Tyrolka - zjazd na linie

Zewnętrzna konstrukcja tyrolki tj. zjazdu na linie z uchwytem i siedziskiem. Wymagania co do terenu nie są bardzo restrykcyjne. Teren może mieć spadek o nachyleniu do 20% lub może być płaski.

Specyfikacja:

 • Długość zjazdu do 30m.
 • Wysokość konstrukcji to ok. 3,5m od poziomu powierzchni ziemi.

Tor przeszkód Ninja (NOC – Ninja Obstacle Course)

Od pewnego czasu wraz z nadejściem programów telewizyjnych typu Ninja Warrior oraz wzmagającą się popularnością plenerowych biegów z przeszkodami, obiekty sportowe i rekreacyjne, zaczęły inwestować w atrakcje tego typu. Aby sprostać oczekiwaniom swoich Klienów, zaczęto stawiać konstrukcje uniwersalne – najczęściej z kratownic aluminiowych – które dawały możliwość częstej modyfikacji podwieszanych atrakcji. Początkowo stawiano konstrukcje nad basenami z gąbkami czy poduszkami powietrznymi, obecnie coraz częściej wykorzystuje się strefy miękkich materacy jako asekuracyjne wykończenie strefy. Największe wyzwanie z jakim się spotkano, to nieprawidłowe wykonania konstrukcji, ze względu na brak doświadczeń niektórych firm produkcyjnych w tematyce sportu. Zaczęto stawiać konstrukcje sceniczne kratownic aluminowych lub stali czarnej, które wydawało by się, że skoro potrafią wytrzymać duże obciążenia w branży filmowej czy koncertowej, to sprawdzą się również w branży rozrywkowej. Skutkowało to często niestabilnymi konstrukcjami podczas zabawy czy treningu nawet 1 czy 2 osób na atrakcji. Kluczowym aspektem w takich konstrukcjach jest wzięcie pod uwagę sił dynamicznych, związanych również z ruchem wahadłowym – tj. często atrakcje po prostu się bujają lub powodują drgania – stąd konstrukcje wychodzące spod Naszych skrzydeł, mimo iż przypominają te sceniczne, mają kluczowe zmiany wprowadzone w swojej budowie aby zachować pełną stabilność również podczas dynamicznej pracy.

Specyfikacja:

 • konstrukcja specjalnych kratownic aluminiowych wraz z zabezpieczeniem miękkim każdej z nóg konstrukcji
 • rury jako przęsła wraz z obejmami obrotowymi mocującymi do kratownicy
 • obejmy z karabińczykami do mocowania atrakcji na przęsłach
 • zestawy różnych podwieszanych atrakcji
 • asekuracja pod konstrukcją atrakcji do wyboru: materace asekuracyjne, poduszka powietrzna typu airbag, basen z gąbkami
 • wybrane zestawy atrakcji spośród dostępnych

Zabezpieczenia miękkie ścian stref sportowych

Zabezpieczenia realizujemy z wysokiej jakości, bardzo wytrzymałych materiałów, które posiadają certyfikaty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie poradzić sobie również z trudniejszymi przestrzeniami tj. filary nośne budynku, wystające rury lub kaloryfery. Najczęściej realizowane projekty to wykończenia miękkie stref sportowych klubów fitness, judo, MMA ale również sal sportowych czy parków zabaw.

Zabezpieczenia miękkie podłoży

Ścieżki komunikacji, strefy wokół atrakcji czy podesty wejść na atrakcje, często ze względów bezpieczeństwa bądź estetycznych wymagają dodatkowego miękkiego wykończenia. Stosujemy wtedy najczęściej 2 cm warstwę specjalnej certyfikowanej pianki oraz wierzchnią warstwę wykończenia z materiałów trudnopalnych PVC lub specjalnych wykładzin.

Kształtki miękkie i materace

Strefy gimnastyczne lub sportowe, często potrzebują dodatkowego sprzętu, dzięki któremu będzie możliwe przeprowadzenie efektywnego treningu indywidualnego, nauczenie podstaw do prawidłowego korzystania z pozostałych atrakcji, zrealizowanie porządnej rozgrzewki czy przeprowadzenie lekcji WF. Dla tego typu potrzeb mamy kilka gotowych sprawdzonych produktów, ale produkujemy również na zamówienie.

Urządzenia fitness

Dla treningu fitness przygotowaliśmy kilka gotowych i sprawdzonych produktów, które z powodzeniem mogą stanowić uzupełnienie każdego klubu fitness czy obiektu nastawionego na rekreację czy sport.

Rodzaje sprzętów:

 • Trampoliny Fitness PRO
 • Glide Slide
 • Double Trampoline Box

Sprzęt i akcesoria do profesjonalnego treningu

Zarówno sport jak i rekreacja wymaga wykorzystania sprzętu pozwalającego na profesjonalny trening z zachowaniem norm bezpieczeństwa i standardów jakości. Trampoliny sportowe cechują się znaczną siłą wybicia co umożliwia wykonywanie powietrznych ewolucji.  Nasza oferta skierowana jest do osób, które uprawiają sport lub luźną formę bardzo popularnego treningu wyczynowego typu freestyle, freerun, jump trick i wielu podobnych. Dla zwiększenie komfortu i otwarcia drogi dla osób początkujących proponujemy również warianty trampolin pół-sportowych, które oprócz dobrej siły wybicia zapewniają mniejszą dynamikę treningu. Trampoliny semi-sport doskonale sprawdzają się w treningu gimnastycznym i zgłębianiu podstaw elementów akrobatyki dla osób nie będących zawodnikami sportowymi.

Kształtki gimnastyczne i materace asekuracyjne

Do prowadzenia zajęć grupowych i treningów indywidualnych bardzo pomocnym rozwiązaniem jest zastosowanie dodatkowej pomocy w formie kształtek i materaców. Profesjonalny trening z wykorzystaniem takich przyrządów zwiększa bezpieczeństwo i ułatwia wypracowanie prawidłowych nawyków praktycznie w każdym aspekcie sportu czy rekreacji. Trenerzy, instruktorzy i nauczyciele od wielu pokoleń korzystają z takich rozwiązań właśnie ze względu na komfort treningu i bardzo ważny aspekt bezpieczeństwa. W ofercie proponujemy nie tylko materace sportowe i asekuracyjne, ale również maty i poduszki. Często produkujemy kształtki pod indywidualne wymagania. Nasze produkty doceniły już domy kultury, szkoły, kluby sportowe i indywidualni klienci, którzy uprawiają np. wspinaczkę w formie bouldering’u.

Baseny z miękkim wypełnieniem

Klasyczne baseny wypełniane pianką w postaci niewielkich, miękkich sześcianów są obecnie wizytówką wielu parków trampolin. Takie doły z gąbkami znane były już wcześniej w salach gimnastycznych, gdzie zamiast specjalnych sześcianów używano różnych mniej profesjonalnych wypełnień. Z biegiem czasu takie suche baseny bardzo ciepło zostały przyjęte w świecie rekreacji i animacji. Parki trampolin, kluby gimnastyczne i sale zabaw posiadające taką strefę zapewniają niezapominanie wrażenia zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wypełnienie piankowe bardzo dobrze spełnia swoją rolę w przy klastycznych strefach zabawowych, torach przeszkód Ninja lub strefach gladiatorów.

Basen z amortyzacją w postaci maty trampolinowej

Przy budowaniu strefy trampolin sportowych połączonej z basenem ze względu na większą siłę wybicia batutów olimpijskich i siatek gimnastycznych zaleca się zbudowanie głębszych basenów. Takie głębokie doły oprócz miękkiego wypełnienia w postaci sześcianów posiadają wbudowaną matę trampolinową, której zadaniem jest amortyzacja i absorbowanie siły dynamicznej powstałej w wyniku lądowania. Takie rozwiązanie skierowane jest dla obiektów, które chcą w atrakcyjny i bezpieczny sposób oferować możliwość trenowania sportów ekstremalnych takich jak akrobatyka, freerun, trick jump czy jump freestyle.

Poduszki powietrzne

Poduszki powietrzne są obecnie uznawane za uniwersalne rozwiązanie zarówno dla osób zaawansowanych jak i tych początkujących. Wypełnienie basenu taką poduszką pozwala na bezpieczną zabawę i trening różnych dyscyplin. Poduszki budowane są w strefach klasycznych trampolin, ramp, trampolin sportowych, trapezach, torach Ninja. Bardzo ważnym aspektem przy budowaniu basenu z poduszką jest poprawne dobranie poduszki, która jest sprzętem specjalistycznym i musi posiadać odpowiednią budowę, spełniać wymagane normy, które nierozłącznie związane są z bezpieczeństwem użytkowników.

Takie profesjonalne wypełnienie umożliwi wykorzystanie strefy do szerokiego wachlarza wyczynów typowych dla dyscyplin snowboardingu, skateboardingu, wakeboardingu i podobnych. Tak zabezpieczony basen można również zbudować przed rampami jako zakończenie zjazdu pontonowego, rowerowego i rolkowego.

Bezpieczne strefy zabaw i animacji

W salach zabaw, bawialniach i obiektach aktywnej rozrywki strefy  przeznaczone dla młodszych dzieci są bardzo ważną częścią proponowanych przez obiekt atrakcji. Takie miejsca muszą być bezpieczne i odpowiednio dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości fizycznych. Obecnie na świecie istnieje wiele rodzajów atrakcji, które można spotkać w parkach trampolin, salach zabaw i parkach rozrywki.  Oprócz aspektów bezpieczeństwa, które muszą spełniać odpowiednie normy wykonanie takich atrakcji wiąże się z zastosowaniem atestowanych materiałów.  Strefa zabaw pełni rolę miejsca, w którym dzieci muszą czuć się bezpiecznie i swobodnie. Do zabezpieczenia konstrukcji takich jak małpie gaje, tory przeszkód, boiska, areny rekomendujemy używanie miękkich  obić wykonanych z atestowanych materiałów łatwych do utrzymania w czystości.

Strefy zabaw w połączeniu z atrakcjami interaktywnymi

Większość dostępnych atrakcji w takich strefach można urozmaicić na wiele sposobów. Jednym z najnowszych trendów docenionych przez dzieci i rodziców są interaktywne dodatki, które oprócz samej zabawy wspierają prawidłowy rozwój dzieci pod względem motoryki, koordynacji i orientacji. Magiczne dywany w strefie malucha, rzutniki interaktywne przy mini ściankach wspinaczkowych, interaktywne punkty umieszczone w torach przeszkód oraz proste gry logiczne są bardzo ciekawą propozycją aktywnego spędzania czasu w odpowiednio zabezpieczonej strefie.

Strefa płaskich trampolin

Parki trampolin od początku swojej obecności na rynku proponują w swojej ofercie wielostanowiskowe konstrukcje trampolinowe w formie otwartej strefy, z której korzystać można na wiele sposobów. Najczęściej takie strefy umieszczone są w centrum obiektu i składają się z płaskich trampolin o różnych wymiarach.

Trampolin skośne

Urozmaiceniem strefy centralnej mogą być trampoliny ustawione pod skosem. Przy dopasowaniu takiego rozwiązania ważne jest odpowiednie dobranie wysokości i kąta nachylenia konstrukcji tak, aby spełniała rolę dodatkowej batuty użytkowej. Niestety często w obiektach możemy spotkać niepraktyczne ułożenie takich trampolin co wiąże się ze zmarnowaniem miejsca mogącego być dodatkową atrakcją. Trampoliny skośne mogą być doskonałym uzupełnieniem do ścieżek trampolinowych lub formą zamknięcia areny do gier zespołowych. Przy odpowiednim ustawieniu trampolin skośnych można zbudować ciekawe mniejsze strefy takie jak infinity czy jump basketball.

Arena trampolinowa do gier zespołowych

Trampoliny ułożone w arenę lub boisko otwierają możliwości prowadzenia gier zespołowych w nowoczesnej formie. Trampolinowa wersja siatkówki lub zbijaka jest ciepło przyjętą formą zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Trampoliny klasyczne w połączeniu z innymi atrakcjami

Projektowanie stref trampolinowych wymaga doświadczenia i znajomości schematów, które sprawdzają się w obiektach mających za zadanie dostarczenie Klientom miejsca do aktywnego, bezpiecznego i atrakcyjnego spędzania czasu. Połączenie klasycznych trampolin z basenami, torami przeszkód, ścianami nabiegowymi oraz sprzętem interaktywnym zapewnia nowoczesną formę rozrywki, do której chętnie wracają Klienci.

Wróć do góry
fast-contact-icon

Nie musisz czekać, aby zobaczyć co przyniesie przyszłość zaprojektuj ją z nami.

Tworzymy niesamowite konstrukcje. Doposażamy w sprzęt sportowy. Szkolimy trenerów i personel. Wspieramy zarządzanie poprzez dedykowany system.