Future Design firma

Chcemy wciąż tworzyć niesamowite konstrukcje, które dawałyby bardzo dużo radości i zabawy ich użytkownikom. Naszym marzeniem jest, aby właśnie poprzez zabawę, ludzie odkrywali swoje talenty sportowe, poprawiali sprawność fizyczną czy koordynację ruchową. Stawali się zdrowsi a dzięki temu bardziej szczęśliwi.

Future Design to pasja, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji.

Jesteśmy pierwszą i najdłużej działającą firmą w Polsce, która zajmuje się produkcją parków trampolin. Zajmujemy się również produkcją wyposażenia do sal zabaw, siłowni, klubów fitness ale także szkół czy przedszkoli.

Nasze doświadczenie sięga roku 2012, kiedy zbudowaliśmy i otwarliśmy pierwszy Park Trampolin w Polsce. Od tamtej pory wspieramy naszych Klientów oferując pełny przekrój usług od projektowania poprzez produkcję sprzętu, do szkoleń pracowników obiektu czy oprogramowania wspierającego jego obsługę.

Jesteśmy jedynym producentem wyposażenia obiektów z Polski, należącymi do IATP – International Association of Trampoline Parks (międzynarodowej organizacji parków trampolin). W gronie światowych liderów branży spotykamy się cyklicznie, szkolimy nawzajem z nowych standardów bezpieczeństwa i dzielimy wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami na nowe atrakcje w obiektach rekreacyjno-sportowych.

Nie tylko pracujemy według międzynarodowych standardów, ale także staramy się wyznaczać nowe. Jako pierwsi na rynku używamy padów Future SafetyPad oraz CoverPad (materacy osłonowych konstrukcji) z certyfikatem zgodności z normą PN-EN 1176, PN-EN 1177. Materiały z których produkujemy są niezwykle wytrzymałe na rozdarcia oraz ścieranie. Posiadają również atesty trudnopalności, higieniczny (antimicrobial) oraz na nie blaknące kolory.

widok

Future Design historia

Zamiłowanie do aktywności fizycznej i pasjonowanie się sportem sprawiło, że postanowiliśmy otworzyć pierwszy Park Trampolin w Polsce. Trampoliny szybko zyskały na popularności, bezpośrednio wpływając na ewolucję naszego biznesu. Z firmy dostarczającej usługę szybko staliśmy się producentem dostarczającym atrakcje. Sukces kolejnych inwestycji, szybko utwierdził nas w przekonaniu, że aranżacja parków rozrywki to nasza specjalność.

Dalsze kroki w biznesie pozwoliły nam nabrać pędu. Lawinowo zaczęły napływać kolejne zapytania. Rozpoczął się “boom” na Parki Trampolin w Polsce, a my znaleźliśmy się we właściwym miejscu, z odpowiednią wiedzą i właściwym czasie. Jako pierwsi mieliśmy otwarty park i mogliśmy analizować zebrane doświadczenie prowadzenia obiektu, testując różne rozwiązania techniczne aby było w nim bezpieczniej, ładniej oraz ciekawiej.

Od niewielkiego biura 20m2 i kilku partnerujących nam firm, przeszliśmy dynamiczną drogę rozwoju do własnej hali produkcyjnej 600m2 oraz 150m2 biur. Dziś jesteśmy już znacznie dalej i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli Wam zaprezentować kolejne nowatorskie pomysły. Nasz stały rozwój w nowych kierunkach, mamy nadzieje pozwoli nam zostać pionierami tej branży w Polsce ale także cenionymi dostawcami biznesu w całej Europie.

skok ze spadochronu
Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o tego typu biznesie? Chętnie pomożemy

Napisz do nas
Nasze realizacje

Chcesz zobaczyć efekty naszej pracy? Zapraszamy do naszej galerii

Zobacz realizacje

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat
certyfikat

Klienci o nas

"Firma nie tylko zrealizowała dla nas projekt oddając wysokiej jakości produkt, ale również przeszkoliła personel pod kątem bezpieczeństwa użytkowania sprzętu, prowadzenia zajęć, treningów oraz obsługi Klienta."

Przemysław S. JumpHall Wrocław

"Future Design zrealizowało dla Nas projekt na najwyższym standardzie ze wszystkich jakie miałem okazje porównać. Dostosowali wszystkie atrakcje precyzyjnie pod potrzeby Naszych Klientów. Polecam współpracę z tą Firmą."

Arkadiusz Ż. Studio Kids Nysa

"Wraz z Future Design stworzyliśmy projekt, który jest wyjątkowy w skali całego kraju. Zarówno efekt końcowy w całości jak i w szczegółach wykonania, spełnił Nasze oczekiwania w 100%."

Przemysław O. Odskocznia Opole

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu oraz jakości wykonania Naszego projektu. Future Design wykazało się bardzo wysokim poziomem wiedzy oraz technicznych umiejętności przy tworzeniu Naszej całej inwestycji z co dziękujemy. Możemy z czystym sumieniem polecić tego producenta do współpracy."

Waldemar B. Jump Space Śrem

Naszą wizytówką sąNasi Klienci.

fast-contact-icon

Nie musisz czekać, aby zobaczyć co przyniesie przyszłość zaprojektuj ją z nami.

Tworzymy niesamowite konstrukcje. Doposażamy w sprzęt sportowy. Szkolimy trenerów i personel. Wspieramy zarządzanie poprzez dedykowany system.