Nasze portfolio zobacz nasze realizacje.

Jako producent parków trampolin z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujący również serwis trampolin, chętnie dzielimy się naszymi realizacjami. Zdobyliśmy odpowiednie kompetencje, testując różnego rodzaju aktywności sportowe, treningi oraz zajęcia.

Hopa Park – Park Trampolin Ciechanów

Ciechanów

“Hopa Park to pierwszy, tak nowoczesny obiekt w Ciechanowie. W parku znajduje się 36 różnych rodzajów trampolin, wielopoziomowy tor OCR, interaktywne trampoliny Cardio jak i boisko do trampolinowego “zbijaka” oraz wieżyczkę z ogromną, atestowana poduszką powietrzną. Strefa z trampoliną sportową umożliwiającą bieganie po ścianie i wykonywanie elementów akrobatycznych. Hopa Park to miejsce łączące sport z rekreacją w nowoczesnym wydaniu. Jest sprawdzonym miejscem dla zajęć WF-u, pól-kolonii czy wycieczek szkolnych. Całość również w elementy UV umieszczone bezpośrednio na trampolinach i w torze OCR, co pozwala na zabawę w wyjątkowy, niemal “magiczny” sposób.

Zobacz zdjęcia z realizacji

Tiggolino Kinderspielparadies Mörfelden-Walldorf

Ikona mapy Mörfelden-Walldorf

Tiggolino to wielopoziomowy park trampolin. Ten raj zabaw dla dzieci jest wyjątkowym projektem łączącym wiele atrakcji takich jak ścianki wspinaczkowe, trampoliny, tory przeszkód i atrakcje interaktywne, a nawet tor gokartowy. Konstrukcja nowoczesnych trampolin została włożona do lokalu na 2 piętrze przez dach budynku, co wiązało się z bardzo precyzyjnym działaniem zespołu Future Design. Wyjątkowy styl i odpowiednie dobranie kolorów spotkało się z uznaniem zarówno dzieci jak i dorosłych Klientów.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Hangar 646 - Park Trampolin Warszawa

Hangar 646 – Park Trampolin Warszawa

Warszawa

Jeden z pierwszych parków trampolin w Polsce i pierwsze takie wyjątkowe miejsce w stolicy, gdzie Warszawa dostała możliwość aktywnej, bezpiecznej zabawy z wykorzystaniem ogromnej ilości nowych atrakcji. Hangar 646 oferuje niesamowite przeżycia zarówno dla dzieci, dorosłych jak i sportowców. Obecnie design parku został odświeżony, a nasi technicy wprowadzili nowoczesne rozwiązania uatrakcyjniając strefy rozrywki. Priorytetem było zachowanie spójności w zmianie kolorystyki oraz aspekt bezpieczeństwa.

Zobacz zdjęcia z realizacji

JOJO PARK – SALA ZABAW, OSTRAVA

Kaufland, Výškovická 3086/44, 700 30 Ostrava-jih, Czechy

Czeski Jojo Park to rodzinne miejsce zabaw dla dzieci i rodziców umiejscowiony w Ostravie.
Cały park liczy około 1000 m² różnych atrakcji włączając w to nową strefę OCR złożoną z nowoczesnej, interaktywnej ścianki wspinaczkowej, toru przeszkód z podwieszanymi elementami, miękkimi boxami, walcem obrotowym i V-jumpem w najbezpieczniejszej wersji. Nowe atrakcje zostały dopasowane do atmosfery tego wyjątkowego miejsca. Strefa przeznaczona została nie tylko do treningu, ale i prowadzenia zawodów podczas urodzin i integracji w animacjach dziecięcych.

Zobacz zdjęcia z realizacji

Fort Jump – Park Trampolin Zamość

Zamość

Zamość to miasto wpisane na światową listę dziedzictwa. Oprócz wielu atrakcji kulturowych w tym niezwykłym miejscu znajduje się jeden z nowoczesnych parków trampolin. Fort Jump zaprojektowano z myślą o dobrej zabawie dla całych rodzin. Zestawienie różnych atrakcji i profesjonalnego sprzętu zostało ciepło przyjęte również przez sportowców trenujących parkour, akrobatykę, tricking, freerun i wiele innych dyscyplin. Do tak obszernej oferty zalicza się również możliwość prowadzenia imprez fluo-party z profesjonalnym stanowiskiem Disc Jockey‘a.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Odskocznia - Park Trampolin Opole

Odskocznia – Park Trampolin Opole

Opole

Odskocznia jest pierwszym parkiem trampolin na Opolszczyźnie. Obiekt, w którym na powierzchni 1200m2 atrakcje zaplanowano z myślą o prowadzeniu zabaw typu “Fluo-Party”. Odpowiednio dobrana kolorystka wyposażenia i ścian tworzy bardzo spójny design. W projekcie zastosowano oświetlenie UV w połączeniu z fluorescencyjnymi grafikami i elementami trampolin świecącymi w ciemności. W centrum znajduje się stanowisko dla Disc Jockey’a , który prowadzi treningi, zabawy i animacje sportowe cieszące się dużą popularnością.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Budowanie parków rozrywki

Wild Jump – Park Trampolin Jelenia Góra

Jelenia Góra

Jelenia Góra to miejscowość położona w pięknym  górskim klimacie z dużą ilością lasów, co na życzenie klienta odzwierciedlono w designie obiektu. Nietypowym wyzwaniem był dość wąski lokal, który wymagał precyzyjnego dopasowania atrakcji oraz trzy różne wysokości wylewki, do których dział techniczny znalazł rozwiązania, niwelując różnice podłoża, z jednoczesnym zachowaniem prawidłowej i stabilnej pracy całej konstrukcji.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Fitness Platinium - Klub Fitness Kraków

Fitness Platinium – Klub Fitness Kraków

Kraków

Sieć Klubów Fitness Platinium może pochwalić się największym fitness klubem w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę miejsc treningowych oraz powierzchnię strefy fitness. Kluby posiadają wiele stref treningowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt składający się z setek bieżni, dziesiątek maszyn siłowych. Firma Future Design jest jednym z dostawców sprzętu zaprojektowanego pod indywidualne potrzeby Klienta. Stanowiska trampolinowe i bieżnie poślizgowe są nowością na rynku wprowadzająca nowe trendy w treningu funkcjonalnym.

Zobacz zdjęcia z realizacji

Activity Park – Park Trampolin Elbląg

Elbląg

Park trampolin w Elblągu został zaprojektowany wspólnie z inwestorem, tak aby dopasować atrakcje do potrzeb rekreacji i zabawy z możliwością prowadzenia zajęć grupowych z fitnessu i gimnastyki. Realizacja wymagała dopasowania konstrukcji zabawowych i sportowych do stosunkowo niskiego lokalu. W rezultacie powstało wyjątkowe miejsce rekreacyjno-sportowe zarówno pod względem kolorystyki jak i funkcjonalności całego parku trampolin.

Zobacz zdjęcia z realizacji
sala ćwiczeń

Pałac Młodzieży – Dom Kultury Katowice

Pałac Młodzieży im. prof. Aleksandra Kamińskiego w Katowicach jest placówką wychowania pozaszkolnego miasta Katowice. W placówce znajduje się wiele sal, które wykorzystywane są do treningu i rekreacji sportowej. Gimnastyka, taniec, sztuki walki i wiele innych dyscyplin wymaga profesjonalnego sprzętu oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Budowę specjalistycznego sprzętu trampolinowego wykonaliśmy według wymaganych norm i atestów. Nasi technicy dostosowali sale przeznaczoną do sztuk walki wykonując miękkie zabezpieczenia ścian, kaloryferów i parapetów.

Zobacz zdjęcia z realizacji
PowerGym - Klub Sportowy Szczecin

PowerGym – Klub Sportowy Szczecin

Szczecin

PowerGym to klub sportowy, który połączył gimnastykę sportową i akrobatykę z rekreacja oraz animacja sportowa dzieci, młodzieży i dorosłych. Mistrzowska kadra dba o to, by Szczecin mógł trenować i bawić się pod okiem profesjonalistów z naciskiem na bezpieczeństwo i poprawność ruchową. Klub zlecił nam budowę strefy trampolinowej z wykorzystaniem nowoczesnego batutu połączonego z odpowiednio zabezpieczonym basenem. Strefa wykorzystywana jest na wiele sposobów zarówno do zabawy jak i zaawansowanego treningu elementów akrobatyki.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Jump Hall - Park Trampolin Wrocław

Jump Hall – Park Trampolin Wrocław

Wrocław

Park trampolin umieszczony na pierwszym piętrze w biurowcu. Z powodu wąskich klatek schodowych części konstrukcji zostały włożone do budynku przez okna za pomocą dźwigu. Jump Hall był pierwszym projektem zrealizowanym pod sztandarem firmy Future Design. Obecnie z obiektu chętnie korzystają całe rodziny nie tylko z Wrocławia. Dodatkowym atutem parku jest kompletny, spójny design atrakcji wraz z częścią socjalną obiektu.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Gym-Fight - Klub Sportów Walki Wrocław

Gym-Fight – Klub Sportów Walki Wrocław

Wrocław

Gym-Fight to miejsce z wieloletnią tradycją i niepowtarzalną atmosferą. Założyciel Klubu od 25 lat zajmuję się zawodowo sportem, najpierw jako zawodnik, teraz jako trener. Swoja wiedzę zdobywał trenując i walcząc w wielu krajach, uzupełniając ją o takie dziedziny jak odżywianie, rehabilitacja, psychologia. O wiedzy i skuteczności moich metod świadczą wyniki zawodników. Firma Future Design podjęła zlecenie przebudowy Klubu i zabezpieczenia lokalów zwiększając bezpieczeństwo i komfort treningu. Oprócz aspektów bezpieczeństwa klub zyskał również na estetyce.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Kombinat Formy - Centrum rozrywki Skarżysko-Kamienna

Kombinat Formy – Centrum rozrywki Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna

Kombinat Formy jest dużym obiektem łączącym w sobie wiele różnych atrakcji takich jak siłownia, fitness, kręgle, pub, pizzerie i sale zabaw. Nowe centrum zabaw dla dzieci w Skarżysku o nazwie KF Play Park. Wewnątrz znajduje się mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, obok największej w Polsce pajęczej wieży “Spider Tower” firma Future Design zbudowała według projektu Klienta strefę trampolinową połączoną z koszykówką, dołem z miękkim wypełnieniem, platformami i boxami, które wymagały zabezpieczenia nie tylko konstrukcji, ale również ścian budynku.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Mimi Torek - Centrum Rozrywki Ostrowiec Świętokrzyski

Mimi Torek – Centrum Rozrywki Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski

Obiekt przeznaczony dla aktywnych dzieci i rodziców. Firma Future Design podjęła zlecenie zbudowania części trampolinowej i toru ninja, które w połączeniu z wysokimi ściankami wspinaczkowymi tworzą atrakcyjne miejsce aktywności fizycznej oraz animacji dziecięcej. Wachlarz różnych sprzętów w jednym miejscu pozwala wykorzystać obiekt do wesołej zabawy, a poszukiwacze wyzwań będą mogli sprawdzić swoje możliwości i zmierzyć się w bezpiecznej rywalizacji nie tylko na ściankach wspinaczkowych, ale również w strefie gladiatora.

Zobacz zdjęcia z realizacji

AZS-AWF – Klub Sportowy Poznań

Ikona mapy Poznań

Trampolina AZS AWF Poznań to sportowa Sekcja trampolinowa, która powołana została w 1969 roku przez Józefa Ślusarka. Klub sportowy od wielu lat trenuje zawodników, którzy wygrywają zawody międzynarodowe w akrobatyce na trampolinach. Do prowadzenia zajęć niezbędny jest sprzęt sportowy najwyższej klasy. Future Design podjęło realizację projektu i budowy strefy sportowej z uwzględnieniem bardzo szczegółowych wytycznych, które zostały podane przez trenerów sekcji. Specjalna pochylnia będąca rusztowaniem pod trampolinę olimpijską ułatwia trening elementów akrobatycznych wykonywanych do basenu z trampoliną amortyzującą.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Studio Kids - Centrum Rozrywki Nysa

Studio Kids – Centrum Rozrywki Nysa

Nysa

Studio powstało w jednym z najstarszych miast śląskich. Centrum rozrywki w Nysie cały czas stara się dostarczać nowych atrakcji, które zapewniają zabawę dzieciom i ich rodzicom. Powierzono nam zbudowanie w tym niezwykłym miejscu nowych atrakcji, które zostały dopasowane odpowiednio pod względem designu i obostrzeń związanych z bezpieczeństwem. Zjeżdżalnia tubingowa, tory przeszkód Ninja, zestaw trampolin Hex oraz komplet ścianek wspinaczkowych uatrakcyjnia wachlarz możliwych atrakcji i cieszy się duża popularnością wśród młodszych jak i starszych dzieci.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Ninja Park Atrakcji - Sala Zabaw Żory

Ninja Park Atrakcji – Sala Zabaw Żory

Żory

Ninja Park Atrakcji zbudowany został z myślą o dzieciach. Nie jest to typowa sala zabaw, gdyż w odróżnieniu od podobnych miejsc oprócz standardowych atrakcji typowych dla bawialni można skorzystać z podwieszanego toru Ninja, strefy gladiatorów czy zjeżdżalni pontonowej. Obiekt posiada również nowoczesne rozwiązania w postaci interaktywnych trampolin i ścianki wspinaczkowej. Połączenie rozwiązań typowych dla parków trampolin z atrakcjami występującymi w salach zabaw za pomocą interaktywnej elektroniki czyni to miejsce wyjątkowym.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Smart Gym - Kluby Fitness Katowice

Smart Gym – Kluby Fitness Katowice

Katowice

Smart Gym to nowoczesne siłownie z wieloma strefami treningowymi. Znakiem charakterystycznym klubów są wnętrza utrzymane w stylu retro. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do treningu siłowego, interwałowego i cardio. W klubie znajduje się również strefa trampolin zaprojektowana i wykonana przez specjalistów z firmy Future Design. Konstrukcja trampolinowa jest sprawdzoną alternatywą dla Klientów, którzy potrzebują dynamicznego treningu sprawnościowego. Wygląd i wymiar trampolin został dokładnie dopasowany do designu klubu i umieszczony pod świetlikiem w suficie.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Adrenalina - Park Trampolin Płock

Adrenalina – Park Trampolin Płock

Płock

Adrenalina jest jedynym w Płocku kompleksem trampolin będącym połączeniem sali zabaw, parku trampolin i klubu sportowego. Obiekt po przejęciu przez nowego właściciela sukcesywnie jest usprawniany. Dzięki poszerzeniu hali firma Future Design mogła rozbudować istniejące atrakcje o kompleks sportowy, gdzie prowadzone są obecnie profesjonalne zajęcia gimnastyki i akrobatyki przy wykorzystaniu nowoczesnej trampoliny olimpijskiej, basenu z miękkim wypełnieniem oraz ścieżki trampolinowej.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Regimis - Klub Sportowy Łódź

Regimis – Klub Sportowy Łódź

Łódź

Studio Sportu i Rekreacji REGIMIS, prowadzone przez Jacka Włukę, wielokrotnego mistrza Polski w gimnastyce sportowej, to jedyne takie miejsce w Łodzi, które oferuje profesjonalne zajęcia z akrobatyki dla dzieci i dorosłych. Klub powstał z połączenia pasji do sportu, mistrzowskiego doświadczenia, a przede wszystkim zamiłowana do pracy trenerskiej. Dla mistrzów gimnastyki wykonaliśmy strefę trampolinową połączoną z dołem wypełnionym miękkimi piankami. Cała strefa została odpowiednio dopasowana do wyznaczonego miejsca i zabezpieczona włącznie ze ścianami.

Zobacz zdjęcia z realizacji
GoJump - Park Trampolin Kraków, Wrocław

GoJump – Park Trampolin Kraków, Wrocław

Sieć parków trampolin GoJump od wielu lat cieszy się duża popularnością w Polsce. Duże obiekty znajdujące się we Wrocławiu i Krakowie posiadają wiele atrakcji nie tylko związanych z trampolinami. Firmie Future Design powierzono cześć prac serwisowych związanych z wymianą miękkich zabezpieczeń, odświeżeniem i zaopatrzeniem w nowy sprzęt wybranych stref. Park GoJump cały czas dba o nowe doznania dla Klientów i rozwija swoje obiekty już od wielu lat.

Zobacz zdjęcia z realizacji

Jump Space – Park Trampolin Śrem

Śrem

Park trampolin zbudowany w jednym z najstarszych miast w Polsce posiada dożo różnych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w zagospodarowaniu przestrzeni już na etapie projektowania hali. Pozwoliło to wykorzystać optymalnie całą powierzchnie obiektu. Tak powstał park rozrywki, gdzie każdy powinien znaleźć dla siebie ciekawe, aktywne zajęcie niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Zobacz zdjęcia z realizacji
park trampolin

Tramp Klub – Park Trampolin Szczecinek

Szczecinek

Park trampolin zbudowany na drugim piętrze w galerii handlowej NOVA. Wyzwaniem w zabudowaniu wybranych przestrzeni była nie tylko wysokość, ale i obostrzenia związane z wytycznymi galerii. Projekt został dopasowany tak, aby optymalnie wykorzystać możliwości lokalowe. W obiekcie udało się zbudować wiele atrakcji nie tylko tych standardowych dla parków trampolin, ale również takich o większym gabarycie jak zjeżdżalnia pontonowa, tory ninja, poduszka powietrzna czy ścianka wspinaczkowa.

Zobacz zdjęcia z realizacji
Loop5 Shopping - Galeria handlowa Frankfurt

Loop5 Shopping – Galeria handlowa Frankfurt

Frankfurt

Niemiecka galeria handlowa loop 5 mieści wiele sklepów i różnego rodzaju rozrywek. Firma Future Design podjęła zlecenie budowy ścianki wspinaczkowej, która wymagała odpowiednich norm i zabezpieczeń. Ta duża konstrukcja ścianki dla dzieci wymagała dopasowania do wyznaczonego miejsca zgodnie z wytycznymi Klienta. Do zabezpieczenia ścianki wykorzystaliśmy specjalne pady materacowe FSP z atestami HIC. Przy projektowaniu oprócz spełnienia norm ważnym aspektem było dopasowanie się do wysokości i kolorystyki lokalu.

Zobacz zdjęcia z realizacji

Naszą wizytówką sąNasi Klienci.

fast-contact-icon

Nie musisz czekać, aby zobaczyć co przyniesie przyszłość zaprojektuj ją z nami.

Tworzymy niesamowite konstrukcje. Doposażamy w sprzęt sportowy. Szkolimy trenerów i personel. Wspieramy zarządzanie poprzez dedykowany system.