Materac sportowy

Materac sportowy stosowany w zajęciach szkolnych i treningu gimnastycznym.

Materac sportowy stosowany w zajęciach szkolnych i treningu gimnastycznym. Materac posiada wzmocnione rogi i uchwyty transportowe.


Wymiary: 200cm x 120cm x 10cm Kolory: Czerwony, niebieski.

Stworzenie bezpiecznych warunków do aktywnej zabawy i wykonywania różnorodnych ćwiczeń jest możliwe, dzięki dostępnym w tej kategorii produktom. Oferujemy bowiem materace do akrobatyki, które skutecznie amortyzują upadki. Dzięki temu zmniejszają ryzyko pojawienia się kontuzji podczas aktywności sportowych i podnoszą poziom bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby dostępne artykuły do gimnastyki były produkowane ze specjalnie dobranych surowców i posiadały dodatkowe udogodnienia w postaci wzmocnionych rogów oraz uchwytów transportowych. Występują w uniwersalnym rozmiarze i dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej i niebieskiej. Zachęcamy więc do wyboru odpowiedniej opcji do ćwiczeń akrobatycznych i nie tylko.

Materac gimnastyczny – wygoda i bezpieczeństwo

Tego rodzaju element wyposażenia sprawdzi się w różnych obiektach. Może być stosowany w szkołach podczas zajęć z wychowania fizycznego, klubach sportowych i fitness, parkach rozrywki i nie tylko. Produkty dostępne w naszej ofercie cechują się praktycznym wymiarem połączonym z wysokim poziomem wytrzymałości i bezproblemowym transportem.

Dzięki wykonaniu z grubej i bardzo miękkiej gąbki doskonale sprawdzą się przy amortyzowaniu upadków podczas wykonywania ćwiczeń akrobatycznych i innych aktywności. Optymalne właściwości sprawiają, że materac do gimnastyki dostępny w naszej ofercie to najlepszy wybór do różnego rodzaju placówek.

Najlepsze akcesoria i sprzęt sportowy

Zwracamy uwagę na to, aby do produkcji artykułów znajdujących się w naszym asortymencie stosowane były bezpieczne materiały posiadające niezbędne atesty i certyfikaty. Dzięki temu wybierając materac sportowy i inne sprzęty do gimnastyki i akrobatyki z naszej oferty można mieć pewność, że będzie on cechować się wysokim stopniem bezpieczeństwa i wytrzymałości. W naszej pracy dbamy także o przestrzeganie standardów międzynarodowych.

Oferujemy również możliwość stworzenia materaca uszytego na specjalne zamówienie. Dzięki temu może być przeznaczony nie tylko do gimnastyki i akrobatyki, ale też do użytku w celach medycznych i rehabilitacyjnych w placówkach publicznych i we własnym domu.

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń

Jeśli zatem interesuje Cię nasz sprzęt sportowy i chcesz poznać dodatkowe szczegóły lub dokonać zakupu - nie czekaj. Skontaktuj się z nami już teraz, a my udzielimy niezbędnych informacji na temat naszych wyrobów. Zapraszamy do składania zamówień na najlepsze materace sportowe zapewniające bezpieczeństwo przy ćwiczeniach akrobatycznych i gimnastycznych!

fast-contact-icon

Nie musisz czekać, aby zobaczyć co przyniesie przyszłość zaprojektuj ją z nami.

Tworzymy niesamowite konstrukcje. Doposażamy w sprzęt sportowy. Szkolimy trenerów i personel. Wspieramy zarządzanie poprzez dedykowany system.