Batut Trampolinowy Fitness

Batuty trampolinowe dla trampolin fitness. Elastyczna, wytrzymała mata trampolinowa najwyższej jakości dostosowana do indywidualnych.

Batuty trampolinowe dla trampolin fitness.


Elastyczna, wytrzymała mata trampolinowa najwyższej jakości produkowana pod wymiar. Batut posiada wzmocnione krawędzie, system mocowania linek, gum lub sprężyn. Krawędzie maty obszyte pasami dostępnymi w trzech kolorach: limonka, niebieski i różowy.
Inne kolory dostępne po wcześniejszej konsultacji z działem handlowym.

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdziesz produkty, które mogą być w prosty sposób dostosowywane do Twoich indywidualnych preferencji czy wymagań. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, w której znajdziesz maty do trampolin najwyższej jakości. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością, przez co często wykorzystywane są do fitnessu. Mała trampolina do ćwiczeń posiada batut o wzmocnionych krawędziach, co pozytywnie wpływa na trwałość całego elementu. Może być z powodzeniem wykorzystywany przez wiele lat nie ulegając uszkodzeniom.

Wytrzymałe rozwiązania

Batut do trampoliny fitness wyróżnia się wykorzystywaniem skutecznych i komfortowych technologii. Posiada on systemy mocowania linek, gum oraz sprężyn. Dzięki temu jest on bardzo uniwersalny i doskonale sprawdzi się podczas ćwiczeń fitness. Dostępne w naszej ofercie kolory to niebieski, limonkowy oraz różowy. Na życzenie klientów realizujemy również elementy w innych barwach, w zależności od podjętych z działem handlowym ustaleń.

Prócz elastyczności, małe trampoliny i maty do ćwiczeń są również niespotykanie wytrzymałe. Dzięki wykorzystywanym wzmocnieniom oraz doświadczeniu osób zajmujących się produkcją, każdy z elementów fitness jest niezawodny. Nasze produkty realizujemy pod wymiar. Batuty sprawiają, że wykonywanie dowolnych ćwiczeń staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Przygotowane przez naszych specjalistów wyposażenie dla sportu i rekreacji to rozwiązanie służące przez wiele lat. Wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego przedsiębiorstwa, jako pierwszej firmy w Polsce zajmującej się parkami trampolin w roli ich producenta.

Dlaczego warto wybrać nasze trampoliny?

Wszystkie z mat oraz batutów do ćwiczeń fitness wykonujemy samodzielnie od deski do deski. Taki zabieg upewnia nas, że dostarczamy klientom produktów najwyższej jakości. Elastyczne rozwiązania są bezpieczne oraz atrakcyjne pod kątem wizualnym. Nasz zespół złożony jest nie tylko z fachowców, ale również ze sportowców. Oznacza to, że produkowane przez nas maty i batuty są z powodzeniem wykorzystywane również przez nas.

fast-contact-icon

Nie musisz czekać, aby zobaczyć co przyniesie przyszłość zaprojektuj ją z nami.

Tworzymy niesamowite konstrukcje. Doposażamy w sprzęt sportowy. Szkolimy trenerów i personel. Wspieramy zarządzanie poprzez dedykowany system.